UPISI U TIJEKU

EDUKACIJA DJELATNIKA U PREDŠKOLSKIM USTANOVAMA ZA INKLUZIVNI ODGOJ I OBRAZOVANJE DJECE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU – 30 SATI

UPISI TRAJU DO 31.03.2023.

Požurite s prijavama za ovu edukaciju jer broj mjesta je ograničen, a dio je već popunjen ranijim upitima.

Plan edukacije djelatnika u predškolskim ustanovama za inkluzivni odgoj i obrazovanje djece s teškoćama u razvoju:

RB.NASTAVNA CJELINABROJ SATI T+V
1.Odgojno-obrazovno uključivanje  4+2
2.Rana intervencija i djeca s teškoćama u razvoju I (Senzorna integracija)4+2
3.Rana intervencija i djeca s teškoćama u razvoju II (Igra u razvoju i učenju)4+2
4.Inkluzivni uvjeti predškolske ustanove, prepoznavanje specifičnosti razvoja, prilagodba uvjeta i pristupa I (Višestruke teškoće)4+2
5.Inkluzivni uvjeti predškolske ustanove, prepoznavanje specifičnosti razvoja, prilagodba uvjeta i pristupa II (Teškoće iz autističnog spektra)4+2
 Ukupno  30 sati

Kome je namijenjena:

-stručnom usavršavanju odgojitelja,  trećim odgojiteljima ili pomoćnicima u vrtiću

Sadrži 5 modula od ukupno 9 modula Programa stručnog usavršavanja odgojitelja koje kandidati mogu upisati prema potrebi po apsolviranju ovog Plana.

Trajanje programa stručnog usavršavanja:

• 30 sati
  • točan raspored predavanja bit će objavljen po završetku upisa

Trajanje jednog modula:

• 6 sati

Nositelji edukacije (predavači):

•  sveučilišni profesori
  •  stručni suradnici i praktičari

Mjesto održavanja edukacije:

• online – polaznici će neposredno prije predavanja dobiti link za pristup predavanjima putem Google Meet-a

Metode poučavanja (predavanja):

• interaktivna predavanja i vježbe

Izvoditelji su sveučilišni nastavnici s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta i stručna suradnica edukacijska rehabilitatorica koja radi u vrtiću koji je među prvima započeo inkluziju djece s teškoćama.

Po završetku edukacije polaznici dobivaju certifikat za rad u inkluzivnim uvjetima predškolskih ustanova.

Cijena: 180,00 eura

S vašim pitanjima obratite nam se na mail uciliste.idem1@gmail.com ili telefon 099 269 8494.

Za upis ispunite prijavnicu i pošaljite na mail Učilišta.